(+370 37) 39 15 55 gerunda@gerunda.lt Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas
Darbo laikas:
I-V: 8:00 - 17:00
VI: 8:00 - 14:00

Kategorijų sąrašas:

Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų įmonėje galima įsigyti visą santechnikos komplektaciją, todėl neteks kitose parduotuvėse ieškoti papildomų dalių, kas aktualu vertinantiems ne tik kokybę, bet ir savo laiką. Siūlome įsigyti rinkoje žinomų ir puikiai vertinamų VILARTE, WISA prekės ženklų santechnikos keramiką, kuri pasižymi puikia kokybe, ilgaamžiškumu, ilgai nepraranda savo pirminės išvaizdos. Siūloma santechnika yra būtent tas variantas, kurį renkamės ir patys, todėl ne tik puikiai išmanome gamintojo nurodytą informaciją, bet ir galime ją apibūdinti iš praktinės pusės.

Dažnai žmonės atlikdami namų remontą, o ypač vonios ir tualeto atnaujinimo, įrengimo darbus skuba juos kuo greičiau pabaigti, todėl nepakankamai pasidomėję techninėmis savybėmis, įsigyja pirmus patikusius santechnikos gaminius. Pateikiame naudingą informaciją planuojantiems ar jau atliekantiems vonios, tualeto remonto darbus, kas leis susidaryti tikslesnį vaizdą ir išsikelti aiškius kriterijus besirenkantiems santechniką savo namams.

Ką verta žinoti ir įvertinti prieš perkant santechnikos gaminius?

  • Siekiant įsigyti kokybišką santechniką, pasidomėkite jos gamintoju ir šalimi, iš kurios ji atkeliavo. Tai svarbu dėl kelių aspektų: Europoje gaminamos brangesnės, tačiau kokybiškesnės prekės, o štai iš Azijos atvykstanti produkcija gali sužavėti iš pažiūrios gražia išvaizda ir nedidele kaina, bet neapsigaukite: tokie gaminiai dažniausiai tik atrodo gerai, ir tik pirmuosius keletą mėnesių. Be to, aktualu žinoti, jog gaminiai iš Azijos pasižymi mažesniais išmatavimais ir pagal tai neatitinka europiečių standartų.

  • Svarstant dėl kainos: visa santechnikos įranga išties kainuoja nemažai, o atliekant remontą dažniausiai reikia įsigyti ne vieną, o bent kelias santechnikos prekes. Dėl šios priežasties dažnai žmonės siekia sutaupyti, įsigyti pigesnius gaminius, galvojant, jog vėliau juos vis tiek teks keisti naujais. Tačiau, kiekvienas žinome, koks nemalonus procesas yra remontai, todėl atlikus jį bent kelerius metus ar net keliolika tikrai neplanuojama daryti jo iš naujo. O jei prieš tai pataupėme ir įsigijome ne itin kokybišką santechniką, tuomet tuos metus galime turėti pakankamai daug vargo dėl jos gedimų, kurie reiškia ne tik papildomas išlaidas, bet ir papildomus nepatogumus.

  • Taip pat nereikėtų taupyti įsigyjant sudėtines, sujungiamąsias dalis. Kokybiškos santechnikos prekės dažniausiai yra sandaresnės, pagamintos iš pritaikytų ir geriausiai eksploatacijai tinkamų medžiagų, todėl mažiau tikėtini smulkūs gedimai, kurie dažniausiai įtakoja didesnius sutrikimus ir bėdas. Pavyzdžiui, mūsų parduodami fitingai yra nerūdijančio plieno, padengti specialiomis medžiagomis, atspariomis vandens, rūdžių poveikiui, dideliam slėgiui ir spaudimui. Dėl to šie fitingai yra plačiai eksploatuojami vandentiekio, nuotekų, namų vėdinimo ir šildymo sistemose, taip pat montuojant įvairius mechanizmus. Dėl to geriau vieną kartą investuoti daugiau į tikrai kokybišką techniką ir jos sudėtines dalis, bet vėliau patirti mažiau problemų ir nuostolių.

  • Dažnai atliekant namų remontą santechniką renkamasi pagal jos derėjimą vonios kambaryje. Be abejo, norisi, kad interjeras būtų gražus, tačiau prieš tai derėtų pasitarti ir pasikonsultuoti dėl jos eksploatacijos, kokie dažniausi tam tikros prekės gedimai, kokia priežiūra yra reikalinga. Taip išvengsite neteisingų pirkinių.

  • Prieš renkantis santechniką nepamirškite atsižvelgti į patalpos išplanavimą ir vamzdynų išdėstymą. Priešingu atveju įsigytos santechnikos prekės gali netikti, netilpti, dėl ko turėsite papildomų nemalonumų.

Atliekant remontą tikimasi, jog šis bus ilgaamžis, patogus ir nekels rūpesčių. Deja, kartais nusprendus patiems ką nors sumontuoti, apie tai gerai nenusimanant, galima ką nors sugadinti ar net aplieti kaimynus. Santechnika ir jos montavimas reikalauja išmanymo, todėl verta jį patikėti profesionalams, kurie įvykdys visus darbus.